POSPOLITOST

ŽEN

uzavřený ženský kruh s Blankou Tichavskou

 

Zpomalíme, vydechneme a znovu se nadechneme, dopřejeme si prostor a čas - propojit se se sebou, s ženami v kruhu, s proudem života a moudrostí kruhu.

Kruh žen je místem pro zranitelnost. V té se ukrývá naše největší síla. A není větší pospolitosti, než kmen žen, které spolu mohou sdílet svoji zranitelnost.

od 14. září 2023 v Novém Jičíně 

 

9 setkání, 1x měsíčně, čtvrtek 18 - 21 h

Prostor pro ženy, kde se nemusí přetvařovat, kde můžou v bezpečí být samy sebou a kde na nic, co v životě prožívají, nejsou samy.  Ženský kruh je místem, kde můžete odložit všechny masky, kde se můžete uvolnit, vydechnout a nadechnout se do bezpečí v laskavém prostoru. 

Podporující a inspirativní prostředí pro ženy, které ví, že autentické, laskavé a bezpečné společenství žen dodává jejímu životu tolik potřebné živiny. V kruhu můžeme bezpečně pozvat ty zapomenuté kousky nás, které se v minulosti nehodily, byly příliš nebo málo. 

Kruh díky principům, na kterých je postaven, vytváří bezpečný prostor. Každá z nás nese jedinečný životní příběh, ve kterém se ukrývá životní moudrost a zkušenost, skrze kterou jedna druhou inspirujeme. Sdílení příběhů léčí.

Díky společnému bytí v kruhu nemusí být  žádná z nás sama.

Kruh je kouzlo, kruh je láska.

 

 

 

Čeká Vás místo pro zastavení se, nadechnutí, meditaci, krátkou přednášku a sdílení.

 

Síla uzavřeného kruhu nám dává bezpečí ve kterém se můžeme naplno uvolnit a ponořit se hluboko do sebe.

 

Transparentní kruhová komunikace nám přináší do života jasnost, díky jsme pro ostatní čitelní a sami v sobě se skrze ní naučíme orientovat.

 

Při každém setkání se zaměříme na jedno téma a posvítíme si na jednu životní oblast. Pokaždé dostaneš praktické informace a tipy na cvičení nebo techniky, díky kterým můžeš pravidelně podporovat své duševní a fyzické zdraví.

Kruh je bezpečný prostor pro sdílení, proto v něm uslyšíš příběhy žen, které bys jinde neslyšela. Ucítíš, že trápení, jaká máš Ty, mají nebo měly i další ženy, a ty Tě mohou inspirovat. Ty můžeš svým příběhem obohatit a inspirovat je. 

Začneš si všímat svého života. Jak ho prožíváš, jak prožíváš sebe sama. Začneš vnímat, co je pro Tebe v životě důležité a co ne. 

Získáš jasnost i v tématech o kterých se běžně ve společnosti nemluví. Uslyšíš příběhy, které Tě inspirují a ušetří Ti nejednu slepou uličku při procházce životem.

Termíny a témata

Můžeš se těšit na opravdu pestrou paletu, při společných setkáních se nikdy nebudeš nudit,  jsou poutavá, věcná, přehledná, podporující, laskavá a autentická.

čtvrtek 14. září 202318:00 - 21:00 h
čtvrtek 12. října 202318.00 - 21:00 h
čtvrtek 9. listopadu 202318.00 - 21:00 h
čtvrtek 7. prosince 202318.00 - 21:00 h
čtvrtek 11. ledna 202418.00 - 21:00 h
čtvrtek 15. února 202418.00 - 21:00 h
čtvrtek 14. března 202418.00 - 21:00 h
čtvrtek 25. dubna 202418.00 - 21:00 h
čtvrtek 16. května 202418.00 - 21:00 h

MATEŘSTVÍ

Jaké výzvy jsou pro mě spojené s tématem mateřství? Kde čerpám podporu, kde tankuju zdroje, kde rostu?

TRAUMA A ZDROJE PRO ŽIVOT

Co je trauma a jaký vliv má naše každodenní prožívání? Jaké situace nás dostávají na hranu a proč?

MOUDROST TĚLA

Naše tělo je moudré a my v něm můžeme číst jako v té nejlepší encyklopedii na světe. Potřebujeme ale vědět jak na to. Jak se propojuješ se svým tělem? Podle jakých signálů poznáš zdraví v těle?

VZTAHY A PROJEKCE

Co všechno ovlivňuje moje vztahy? Co jsou to projekce a jak se ve vztazích odrážejí? Jaké projekce ve vztazích prožívám a jak s nimi můžu pracovat, aby mi neškodily. Čeká Vás jeden AHA moment za druhým.

PRAVDIVOST

Co pro mě v životě znamená pravdivost? Kde se bojím přiznat "barvu", v jakých situacích kličkuju a nedokážu být pravdivá. Co do života vnáší pravda a jak ji víc a víc přizvat.

INTIMITA

Jaký mám vztah k intimitě? Co všechno pro mě intimita obsahuje? Jak souvisí intimita a finance? V jakých vztazích se intimitě bráním?

OTEVŘENÉ TÉMA

Téma, které si samo řekne v průběhu společného bytí o pozornost. Otevřený prostor pro to, co se objeví z přítomného okamžiku.

ŽIVOTNÍ TEMPO

Jaké je moje přirozené životní tempo? Jak se k němu v současnosti přibližuju? Kde potřebuju v životě zpomalit a kde by bylo zdravé trochu zrychlit? Jak nakládat s energií, abych jí měla dost?

OTEVŘENÉ TÉMA

Téma, které si samo řekne v průběhu společného bytí o pozornost. Otevřený prostor pro to, co se objeví z přítomného okamžiku.

Cena - 4.500 Kč za 9 setkání

Místo konání: 

Cirkus Dance Studio! v Novém Jičíně

ul. K nemocnici 9 (ve stejné budově jako čínské bistro, 1. patro)

Čas: vždy 18 - 21h

Počet žen: 10- 15

 

Těším se na společné ženské bytí v lidskosti, obyčejnosti a hloubce.

Těším se na moudrost, radost, slzy a ticho. 

S láskou, 

Blanka

Co říkají ženy, které uzavřeným ženským kruhem prošly:

Kruhy s Blankou jsou skvělou příležitostí zastavit se. Zastavit se nad tématy, které nás v životě provází, ale přesto si jich tak úplně nevšímáme. Natož abychom je prozkoumali do větší hloubky - co pro nás znamenají. Jak se k nim vztahujeme. Jsou bezpečným prostorem pro přemýšlení nad sebou - svými vztahy, svými přesvědčeními, svými hodnotami ... Je to takový klidný okamžik ve švunku všedních dní. Blanka je respektující a vlídná průvodkyně. Ale na druhou stranu není žádná rozplizlá ezo-víla, která se s vámi ztratí v prostoru. Ten naopak drží pevně a bezpečně. Sama jsem si od ní čerpala nejen osobně, ale i profesně. A mám takové tušení, že v tom budu pokračovat 🙂 Díky
Účastnice ročníku 2023
Do kruhu jsem usedla s obavou schovanou někde hluboko uvnitř. Bezpečí, které nám Blanka držela i díky jasným pravidlům kruhu mi dovolilo se usadit a v průběhu celého běhu více a více otevírat. Jednotlivá témata kruhů a sdílení ostatních žen mi pomohla na věci nahlédnout jinak, řekla bych že mi přinesla velkou dávku pravdivosti a upřímnosti jak sama k sobě tak k okolí. Setkání se pro mě stala velkým zdrojem. Ze srdce doporučuji, s Blani jsou kruhy laskavé, bez tlaku, vše je jen pozvánka a je na vás jak na ni zareagujete.
Ludmila Nieslaniková
Léčivá síla kruhu, navíc ženského, je k nezaplacení, nedá se slovy popsat, musí se zažít a pak víš.. víš, že jsi správně.
Účastnice ročníku 2023
Kruhy s Blankou jsou balzámem , oázou zastavení se v každodenním běhu povinností a místem pro nahlédnutí do svého nitra. Díky nim si nacházím čas a prostor k hlubšímu zkoumání témat života. V prostoru bezpečí, času a přijetí se dotýkám toho , co opravdově cítím já i jiné ženy kruhu.
Účastnice ročníku 2023
Blanka vede velmi nabité a inspirující kruhy. Vytváří bezpečný prostor pro prosvětlení koutků mysli, které v běžném denním koloběhu často bývají přehlížené. Díky za laskavý a srdečný přístup.
Účastnice ročníku 2023
Příjemná obohacující zkušenost, jak objevovat své vnitřní nastavení, jak se má duše, jak se má tělo, a jak to lze měnit, nelíbí-li se mi to. A to díky společnosti žen.
Účastnice ročníku 2023

Pokud Tě oslovuje ženské spolubytí, zranitelnost, síla příběhů a vzájemná moudrost, přihlas se na společnou cestu a rezervuj si místo v tomto kruhu.

Tento běh je již zcela naplněn. Pokud máte zájem o ženské kruhy a další podobné aktivity, zanechte svůj email ve formuláři níže a já Vám dám vědět, aby Vám další podobná akce neunikla.