ŽENSKÉ KRUHY 

pro uzavřenou skupinu žen - protože žádná z nás už nemusí být na život a na to, co přináší, sama.

Prostor pro ženy, které chtějí růst v prostředí, kde se nemusí přetvařovat, kde můžou v bezpečí být samy sebou a kde na nic, co v životě prožívají, nejsou samy.  Podporující a inspirativní prostředí pro ženy, které ví, že autentické, laskavé a bezpečné společenství žen dodává jejímu životu tolik potřebné živiny. V kruhu můžeme bezpečně pozvat ty zapomenuté kousky nás, které se v minulosti nehodily, byly příliš nebo málo. 

Kruh díky principům, na kterých je postaven, vytváří bezpečný prostor. Každá z nás nese jedinečný životní příběh, ve kterém se ukrývá životní moudrost a zkušenost, skrze kterou jedna druhou inspirujeme. Sdílení příběhů léčí.

Díky společnému bytí v kruhu nemusí být  žádná z nás sama. Kruh je kouzlo, kruh je láska.

 

 

 

Čeká Vás místo pro zastavení se, nadechnutí, meditaci, krátkou přednášku a sdílení.

 

Síla uzavřeného kruhu nám dává bezpečí ve kterém se můžeme naplno uvolnit a ponořit se hluboko do sebe.

 

Transparentní kruhová komunikace nám přináší do života jasnost, díky jsme pro ostatní čitelní a sami v sobě se skrze ní naučíme orientovat.

 

Při každém setkání se zaměříme na jedno téma a posvítíme si na jednu životní oblast. Pokaždé dostaneš praktické informace a tipy na cvičení nebo techniky, díky kterým můžeš pravidelně podporovat své duševní a fyzické zdraví.

Kruh je bezpečný prostor pro sdílení, proto v něm uslyšíš příběhy žen, které bys jinde neslyšela. Ucítíš, že trápení, jaká máš Ty, mají nebo měly i další ženy, a ty Tě mohou inspirovat.

Začneš si všímat svého života. Jak ho prožíváš, jak prožíváš sebe sama. Začneš vnímat, co je pro Tebe v životě důležité a co ne. 

Získáš jasnost i v tématech o kterých se běžně ve společnosti nemluví. Uslyšíš příběhy, které Tě inspirují a ušetří Ti nejednu slepou uličku při procházce životem.

Termíny a témata

Můžeš se těšit na opravdu pestrou paletu, při společných setkáních se nikdy nebudeš nudit,  jsou poutavá, věcná, přehledná, podorující, laskavá a autentická.

11. listopadu 2022 DOBRÝ ŽIVOT

Co to pro mě znamená dobrý život? Jaké indicie mi v životě ukazují jestli žiju dobrý život? Kdo jsem já ve svém životě? Díváním se do srdce hledáme pravdivé odpovědi na nelehké, ale zásadní životní otázky.

9. prosince 2022 SMRT

Jak smýšlíme o smrti, tak žijeme. Co mě děsí na smrti? Co se ve mě probouzí když jsem v kontaktu se smrtí? Čeho se na smrti nejvíce bojím? Co je mi nepříjemné? Jak si ulevit v tématu SMRT.

13. ledna 2023 MOUDROST TĚLA

Naše tělo je moudré a my v něm můžeme číst jako v té nejlepší encyklopedii na světe. Potřebujeme ale vědět jak na to. Jak se propojuješ se svým tělem? Podle jakých signálů poznáš zdraví v těle?

10. února 2023 VZTAHY A PROJEKCE

Co všechno ovlivňuje moje vztahy? Co jsou to projekce a jak se ve vztazích odrážejí? Jaké projekce ve vztazích prožívám a jak s nimi můžu pracovat, aby mi neškodily. Čeká Vás jeden AHA moment za druhým.

10. března 2023 PRAVDIVOST

Co pro mě v životě znamená pravdivost? Kde se bojím přiznat "barvu", v jakých situacích kličkuju a nedokážu být pravdivá. Co do života vnáší pravda a jak ji víc a víc přizvat.

14. dubna 2023 INTIMITA

Jaký mám vztah k intimitě? Co všechno pro mě intimita obsahuje? Jak souvisí intimita a finance? V jakých vztazích se intimitě bráním?

12. května 2023 OTEVŘENÉ TÉMA

Téma, které si samo řekne v průběhu společného bytí o pozornost. Otevřený prostor pro to, co se objeví z přítomného okamžiku.

CENA - 3.500,- za 7 setkání

v Novém Jičíně, na ul. Slovanská 928/8

Těším se na společné ženské bytí v lidskosti, obyčejnosti a hloubce. Těším se na moudrost, radost, slzy a ticho. 

S láskou, 

Blanka