ŽENSKÝ KLUB

desetiměsíční rozvojový program pro všechny ženy, které už ví, že na nic nemusí být samy

Ženský klub 2022

Prostor pro ženy, které chtějí růst v prostředí, kde se nemusí přetvařovat, kde můžou v bezpečí být samy sebou a kde na nic, co v životě prožívají, nejsou samy.

Podporující a inspirativní prostředí pro ženy, které ví, že autentické, laskavé a bezpečné společenství žen dodává jejímu životu tolik potřebné živiny.

V roce 2022 otevírám již třetí ročník ŽENSKÉHO KLUBU.

 

Vstupem do Ženského klubu se vydáš společně s dalšími úžasnými ženami na desetiměsíční cestu sebepoznání, sebereflexe, sdílení, sounáležitosti, autenticity a laskavé cesty k sobě samé.

10 MĚSÍCŮ  ♥  7 TÉMAT  ♥  5 DNÍ ♥  2 VÍKENDY

Při každém setkání se zaměříme na jedno téma a posvítíme si na jednu životní oblast. Pokaždé dostaneš praktické informace, cvičení a techniky, díky kterým budeš pravidelně podporovat své duševní a fyzické zdraví.

PRAVDIVOST ♣ AUTENTICITA ♣ INTIMITA ♣ DOBRÝ ŽIVOT ♣ SMRT ♣ TRAUMA ♣ MOUDROST TĚLA

Zvu Tě do společnosti žen

 • kde můžeš bezpečně sdílet vše, co potřebuješ říct
 • kde Tě nikdo nehodnotí ani nesoudí
 • kde uslyšíš autentická sdílení
 • který nabíjí, léčí a inspiruje
 • kde Tě ostatní vidí a cítí takovou, jaká doopravdy jsi
 • ve kterém sdílíme své životní příběhy, své výzvy, problémy, selhání ale také úspěchy a radost

Přála bych každé ženě, aby zažila pocit, který se dostavuje v bezpečném ženském kruhu při sdílení.

 

Proto jsem vytvořila Ženský klub 2022, který kombinuje moudrost kruhu s osobním rozvojem.

 

Klub je bezpečný prostor pro sdílení, proto v něm uslyšíš příběhy žen, které bys jinde neslyšela. Ucítíš, že trápení, jaká máš Ty, mají nebo měly i další ženy, a ty Tě mohou inspirovat.

Začneš si všímat svého života. Jak ho prožíváš, jak prožíváš sebe sama. Začneš vnímat, co je pro Tebe v životě důležité a co ne. 

Získáš jasnost i v tématech o kterých se běžně ve společnosti nemluví. Uslyšíš příběhy, které Tě inspirují a ušetří Ti nejednu slepou uličku při procházce životem.

Jak Klub žen vlastně probíhá?

 • 1
  Strávíme společně 5 dní a dva víkendy
  Od března do prosince se (s výjimkou prázdnin) setkáme jednou za měsíc. Každé setkání budu věnováno jednomu z hlavních témat.
 • 2
  Celodenní setkání
  Čeká tě vždy společný kruh sdílení, přednáška na dané téma, prožitkové a uvědomovací cvičení "Jak to mám ve svém životě?", pozvánka s úkolem na doma
 • 3
  Dvě speciální víkendová setkání
  Dvě témata, která vyžadují více prostoru a času si sebou vezmeme na víkendové setkání. Jeho cílem je zpomalení, zastavení, rozhlédnutí, nadechnutí se a vykročení do života s novou energií.
 • 4
  Společný kontakt i sdílení během celého roku
  Stáváme se přítelkyněmi, podporovatelkami, vzájemně se inspirujeme a obohacujeme ve společném chatovací skupině i mimo setkání. Držíme energii sounáležitosti a podpory během celého roku.

Termíny a témata

Můžeš se těšit na opravdu pestrou paletu, při společných setkáních se nikdy nebudeš nudit,  jsou poutavá, věcná, přehledná, podorující, laskavá a autentická.

sobota 5 . března 2022 DOBRÝ ŽIVOT 9-18h

Co to pro mě znamená dobrý život? Jaké indicie mi v životě ukazují jestli žiju dobrý život? Kdo jsem já ve svém životě? Díváním se do srdce hledáme pravdivé odpovědi na nelehké, ale zásadní životní otázky.

sobota 9. dubna 2022 SMRT 9-18h

Jak smýšlíme o smrti tak žijeme. Co mě děsí na smrti? Co se ve mě probouzí když jsem v kontaktu se smrtí? Čeho se na smrti nejvíce bojím? Co je mi nepříjemné? Jak si ulevit v tématu SMRT.

víkend 13. - 15, května MOUDROST TĚLA (Pá 17h- Ne 15h)

Naše tělo je moudrý, dokonalý nástroj, ve kterém můžeme číst jako v té nejlepší encyklopedii na světe. Potřebujeme ale vědět jak na to. Víkend zaměřený na propojení se se svým tělem, naladění se na něj a porozumění jeho řeči.

sobota 28. srpna 2022 VZTAHY A PROJEKCE 9-18h

Co všechno ovlivňuje moje vztahy? Co jsou to projekce a jak se ve vztazích odrážejí? Jaké projekce ve vztazích prožívám a jak s nimi můžu pracovat, aby mi neškodily. Čeká Vás jeden AHA moment za druhým.

sobota 8. října 2022 PRAVDIVOST 9-18h

Co pro mě v životě znamená pravdivost? Kde se bojím přiznat "barvu", v jakých situacích kličkuju a nedokážu být pravdivá. Co do života vnáší pravda a jak ji víc a víc přizvat.

5. listopadu 2022 INTIMITA 9-18h

Jaký mám vztah k intimitě? Co všechno pro mě intimita obsahuje? Jak souvisí intimita a finance? V jakých vztazích se intimitě bráním?

závěrečný víkend 2.-4. prosince 2022 TRAUMA A ŽIVOT (Pá 17h- Ne 15h)

Co je a co není trauma. Jak se trauma v životě projevuje, co všechno ovlivňuje a jak poznám, jestli se mě to týká. Jaká je prevence a jak rozpouštět trauma. Víkend zaměřený na ukotvení se ve svém životě, na rozpoznání zdravých a nezdravých reakcí. OSLAVA ŽIVOTA

Jednodenní setkání se uskuteční v NOVÉM JIČÍNĚ.

Víkendová setkání se uskuteční v BESKYDECH popř. JESENÍKÁCH (bude upřesněno dle počtu žen účastnících se programu.

Kolik stojí program v Klubu žen 2022?

5 x celodenní setkání

5 x 900,- 

2x víkendové setkání

2 x 2000,-

Celkem 8.500,- *

* Program můžeš zaplatit najednou nebo v 8 měsíčních splátkách 8 x 1.100,- (Při hrazení ve splátkách je celková cena programu 8.800,-)

 

Co není zahrnuto v ceně:

Ubytování a strava na víkendových setkáních se platí mimo členství v Klubu žen, vždy cca 1 měsíc před víkendovým setkáním.

Cena za víkend (ubytování a stravu) by neměla přesáhnout 2.200,- za osobu a pobyt.