MŮJ CYKLUS, MOJE ŽENSTVÍ

Příběh o menstruaci, ženském cyklu a péči o vagínu. Postřehy, zkušenosti a inspirace sdílené na dřeň a bez filtrů. 

60 stran nabitých informacemi, které jako nitka protkává osobní příběh, a cesta ke vztahu k ženství, menstruaci a k vagíně.

E-book o všem, co by žena 21. století měla vědět.

 

Co v ebooku najdete?

Poznejte svou cykličnost.

Zjistěte, jaký potenciál skrývá Vaše tělo, a jak Vám tyhle informace mohou pomoci žít spokojenější a naplněnější život.

Inspirujte se, jakým způsobem se můžete postarat o své ženství, a svůj největší poklad - Vaši vagínu, jóni.

Osobní příběh

V e-booku si můžete přečíst můj osobní příběh o cestě k cykličnosti, o technikách a pomůckách v péči o jóni, které jsem na své cestě potkala.

Informační výbava pro ženu 21. století

V e-booku najdete to nejdůležitější o ženské cykličnosti a ženství. Jednoduše, srozumitelně, popsáno na vlastním příběhu tak, abyste všemu porozumněla

Upřímné sdílení

Je to kniha plná autentického sdílení osobních zkušeností. Je to příběh jedné ženy, při jehož čtení si sama budete odpovídat - takhle to chci, takhle to nechci.

” A pokud Vám v hlavě straší věty typu: “Je to nechutné, odporné, hnusné” atp., zkuste se na chvíli zamyslet, zavřít si oči, a představit si, že jste tyhle věty nikdy neslyšely.. Že si o menstruační krvi nemyslíte vůbec nic. A nechte přícházet nápady Vaší duše. …" ukázka z e-booku.

E-book

Můj cyklus, moje ženství

Verze PDF
299 Kč
E-book v PDF formátu.
Verze mluvené slovo
299 Kč
Auido verze e-booku namluvená autorkou

Jak to uvnitř e-booku vypadá?

Co o e-booku řekly čtenářky?

Přečetla jsem tvůj e-book na jeden zátah. Četl se rychle. To kvituju, protože na kudrlinky jsem nebyla zvědavá. Po pár stránkách jsem se začala usmívat. Dneska poprvé. Potom jsem tě úplně slyšela ty věty říkat. Seděla jsi vedle mě na gauči, a já se s tebou bavila. Konečně jsem tu měla někoho, kdo mi úplně rozuměl. Tvůj e-book není encyklopedií, je nakopnutím, které nevyžaduje týdny čtení. Je to rychlokurs do objevení své “šťavnatosti", a cestou k akci, protože ta je po jeho přečtení úplně jednoduchá. Jsi první, která mě navnadila na yoni vajíčko, začnu o něm fakticky uvažovat. Děkuji Ti!
MonikaSebevedomarodina.cz, Steamy,cz
O menstruaci vím mnohé, četla jsem články, knihy, udělala v sobě mnoho změn, provedla sebe a ženy rituálem menarché. Pak jsem četla Blanky ebook, a já zrovna přivítala menstruaci, na krásném mistě u oceánu. Počasí mne tahalo ven, jdi se projit, prece nepromarníš den doma. Tyhle myšlenky nadherně umlčely řádky v ebooku, a já si dovolila naprosto bez vyčítek proležet den na gauči. A přišla veliká odměna: menstruace kratší než obvykle. Blaničky osobní zkušenosti, a to jak je předává, mi zvědomily, co už jsem věděla, ale né úplně žila. Doporučuji jak ženám co se svým cyklem začínají pracovat, tak těm, co si myslí, že ho mají zmáklý. Máme tendence se občas ztratit, jak v sobě, tak informacích, a je fajn si zvědomit, že v tom nejsme samy. Blaničko děkuji ❤️.
Ludmilaosobní asistentka
..... Doporučuji každé z nás žen... Některé věci už jsem věděla, spoustu tušila, mnohé byly nové, na některé jsem už zapomněla. Díky e-booku jsem si připomněla, jak krásné je být ženou, a že energie a péče, kterou věnujeme sobě se nám mnohonásobně vrátí. Všechny "ji" máme, ale jen některé o "ni" víme. Hezké čtení, ze života a od srdce. Chtěla jsem ještě číst, ale už byl konec. To mě mrzelo. Děkuji Blani, za Mě i za Ni😊
Luciezdravotní sestra na MD

Potřebujete pomoc s objednávkou nebo máte dotazy?

Pište na email blanka@blankatichavska.cz Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.