Můj příběh

Narodila jsem v květnu, ve znamení Blíženců, jako třetí a poslední dítě mých rodičů Hanky (Anny) a Milana. Vyrůstala jsem v rodině se starším bratrem a starší sestrou. Myslím, že rodinný model byl celkem obvyklý té době... Já, jako benjamínek, jsem měla mnoho cest vyšlapaných od svých starších sourozenců, a velmi rychle jsem pochopila pravidla přežití. To mi zajistilo poměrně svobodné dětství a dospívání.

Jako každé dítě si i já do svého dospělého života odnáším spoustu dětských traumat a křivd, se kterými se jako dospělý jedinec musím vyrovnávat, ale zásadní šrámy na duši myslím nemám.
Moje dospívání bylo tak nějak v souladu s tím, jak se dospívalo u nás na vesnici. Byla jsem klasický středoproudý teenager, který moc vlastní názor neměl a nechal se hodně ovlivnit okolím. Zajímavé na mém dospívání bylo to, že jsem vyhledávala výhradně společnost starších přátel a známých. Cca od mých 12 let pro mě byli moji vrstevníci naprosto nezajímaví.
Dospívání jsem myslím měla krásné. 
Přežila jsem střední školu, pak vysokou, první práci, raketovou kariéru (z operátora Call centra jsem za 5 let seděla na židli ředitele Call Centra a vedla jsem oddělení o velikosti 200 zaměstnanců). A pak přišel rok 2014. Rok Koně. Rok, který mnohé změnil a prohloubil změny nastartované v roce předešlém. Rok, který mi otevřel oči. A taky rok, ve kterém jsem se ZBLÁZNILA. Do sebe a do života. Totálně.

Spustil se celý ten kolotoč osobního rozvoje, sebelásky a neuhasitelné touhy přijít všemu na kloub. V té době se také nejvíce projevila moje touha sdílet. Sdílet příběhy, pomáhat k nalezní těch správných životních cest ostatním. Absolvovala jsem Výcvik koučů u Honzy Hrušky a rozhodla se umění koučování využít k pomoci ostatním. A tak pomáhám svým klientům se strachem, s odhodláním, s životními křižovatkami... Zkrátka se vším, co je potřeba rozklíčovat, pojmenovat, naporcovat a změnit. Změnit tak, aby byl klient spokojeným člověkem, pro kterého je radost žít. A moc mě to baví!

A protože moje touha po poznávání neuhasla, rozšiřuji své pole působnosti. Jsem spoluzakladatelka Lesní svobodné školky Na Svinci, aktivně se podílím na projektu E-njoy.cz a dělám všechno možné i nemožné pro to, abychom se měli lépe. A doufám, že někdy někoho inspiruje moje životní cesta, a proto vše o tom, co mě baví, motivuje, zvedá ze židle nebo mi dělá radost, najdete na blogu. Ať se Vám hezky čte :).

 

 

Chcete dostávat upozornění na nové články, pořádané semináře a výhodné akce?

Zanechte mi svůj email, moc ráda Vám napíšu.