POZNEJ SÁM SEBE

a

vydej se na cestu do svého nitra

Celodenní prožitkový seminář 

 

Kdy: 13. května 2017 , 10h - 18h

Kde: Cirkus! Dance Studio, K Nemocnici 9, Nový Jičín

Lektorka: Ing. Blanka Tichavská

 


 

Zajímáš se o osobní rozvoj? Chceš se o sobě dozvědět něco nového? Chceš se naučit, jak pracovat se svou myslí tak, aby Ti myšlenky pomáhaly a neškodily?

 


 

Přijď zažít jedinečný den v kruhu vědomých, moudrých a laskavých žen. Přijď si vyzkoušet práci s koučovací metodou The Work, zjisti co Ti v životě bere sílu a nauč se ji získat zpátky.
 
Zvu Tě na mnou pořádaný a vedený celodenní seminář. Je určený pro ženy, které se chtějí poznat, prozkoumat zákoutí své duše a posunout se dál na své cestě životem s láskou a porozumněním. Seminář je vybudovaný pečlivě a s láskou tak, aby Ti po jeho absolvování bylo ještě dlouho hezky na duši.
 
 

V tento vyjímečný den se naučíš pracovat s metodou The Work od Byron Katie, zjistíš o sobě spoustu krásných věcí a můžeš se nechat hýčkat v prostředí plném vědomých, moudrých a laskavých žen.

 

Metoda The Work je unikátní, rychlá, přímá, jednoduchá a pro mě je to nejlaskavější metoda, se kterou jsem se v osobním rozvoji setkala. V ČR je zatím jen velmi málo koučů/průvodců, kteří Vás touto metodou mohou provést. The Work nám pomůže nahlédnout na nelehkou životní situaci, na myšlenky, které nás mohou stresovat, vyvolávat hněv, zmatek či vinu nebo obavy, nebo na ty,které se stále vrací a nenechávají nás v klidu, způsobují zranění a chaos v hlavě, těle i životě. The Work nás vede k jinému úhlu pohledu, než na který jsme byli zvyklí. Pomocí dotazování na 4 otázky si můžeme udělat "jasno" v situaci, v emocích i v sobě... 

 

Co na seminář říkají jeho účastnice

"Celý den byl úžasný, relaxační, inspirativní  a hlavně v nádherné společnosti žen, ze kterých čišela krásná energie. Nejvíce jsem vděčná za metodu "the work", která mi pomohla pochopit, že jedna představa může mít obrovské množství pohledů a je jen na nás, jestli sami sobě dovolíme přistupovat k naší představě s negativní nebo pozitivní emocí. A je jasné, že pokud si dopřejeme ten luxus a ve finále si s odstupem času povolíme střízlivý nebo dokonce pozitivní pohled, bude to pro naši duši i naše tělo jedině dobře." 

Eva, účasnice semináře

"Tím, že si dovolíte Blančinu péči, říkáte sama sobě ANO. Můžete od sebe často slýchat NE, ale když si dovolíte opak, začnou se dít zázraky. Třeba Vám Váš partner dá více pozornosti, protože Vy jste si ji sama dala. Blanka ví, jaké téma je pro ženu, člověka, v daný moment aktuální, co se odehrává ve většině lidí, a to vytáhne napovrch a nechá odejít. Úleva je téměř okamžitá.  Pak už je jen na Vás, jak moc si dovolíte všímat těch změn, kterých jste dosáhla tím, že jste se odevzdala do odborných a něžných rukou Blanky Tichavské. Přeji všem, aby si ten zážitek dovolili a užili."

Nikola, účastnice semináře

 

Na co se na semináři můžeš těšit?

Budeme pracovat s tématy, jako je:

 • radost ze života
 • osobní vize a její naplnění
 • jak prozkoumat své myšlenky a vědět, co způsobují
 • jak se spojit se svou duší a vyslyšet ji
 • jak porozumět svým potřebám a touhám a jak jimi naplnit svůj život
 • jak se lépe vyznat v sobě 

Co získáš pro sebe?

Dozvíš se:

 • jak být víc otevřená a naplněná
 • jak si přivést do života radost
 • jak na stresující myšlenky
 • jak se rychle spojit sama se sebou
 • jak získat sílu k změně v životě
 • co můžeš udělat pro to, aby tvůj život byl úžasný

 


 

Techniky, které jsem si pro tebe připravila jsou jemné, přirozené a povznášející. Přesto mohou přinést hluboká uvědomění a léčení.

 


 

 

Cena: kurzovné 950,-Kč . Úhrada kurzovného je nutná do 14 dní od přihlášení (v emailu obdržíte instrukce k platbě + instrukce k semináři).

Registrace předem nutná!

Vaše přihlášky zasílejte na email blanka.tichavska@gmail.com

Kontaktní osoba: Blanka Tichavská