Zaujalo tě koučování, ale ještě nevíš, jestli je vhodné právě pro Tebe?

Přečti si tyhle čtyři otázky.

Pokud alespoň jedna z nich vystihuje, jak se právě cítíš, jsi tady správně.

Neumíš se rozhodnout?

Nemůžeš se pohnout z místa?

Nejsi v životě spokojený/á?

Chceš něco změnit, ale nevíš jak?

Přečti si, co o koučování se mnou říkají mí klienti.

"Vždy jsem si myslela, že všechna svá trápení musím zvládnout sama a až Blanka mi vysvětlila, že nemusím! O koučování jsem poprvé zaslechla ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že je všechno v mém životě špatně a opravdu jsem neveděla kudy kam. Rozhodnutí do toho jít ale nebylo úplně tak jednoznačné. Otevřit se a svěřit se s myšlenkami, které si ani my sami nechceme přiznat, je.... Vše se ale odehrálo na rovině naprosté důvěry a bez jakýchkoliv předsudků. Bude to znít jako klišé, ale po absolvování koučinku se dívám na určité věci jiným pohledem a pomalu se učím číst ve svých myšlenkách. Největším překvapením pro mne byl fakt, že se mi některé věci dějí úplně z jiného důvodu, než jsem si původně myslela a že objevením toho pravého důvodu se s nimi dá pohnout. Pro mne osobně je například metoda The Work skoro až zázračná... Poslední lekcí koučování to vše ale neskončilo, Blanka je pro mne inspirací a neskutečným zdrojem informací na cestě v osobním rozvoji. Není prostě nadto nechat si poradit od člověka, kterému pomoc druhým dělá radost."

LenkaNákupčí v automobilovém průmyslu

Vždy víme, vždy v sobě můžeme nalézt odpověď. Stačí se jen ztišit a místo slov "já nevím", "dej mi s tím pokoj" nebo "Co je to za otázku?" nechejte odpověď vyplout na povrch, nechte vyskočit myšlenku. Když odpověď máte, často to první, co vás napadlo, čeká vás ještě jeden úkol. Překonat strach, vyslovit to nahlas a nechat se překvapit přijetím naslouchajícího. "Co potřebuješ?" "Co ti v životě chybí?" "Co je za tím vztekem?" "Čím to chceš nahradit?" "Co ti pomůže?" Děkuji Blance Tichavské za půlrok péče a odborného vedení

NikolaPoradce řízené a kontrolované detoxikace

Koučink s Blankou mi určite pomohl vyjasnit si a utřidit životní hodnoty a s tím spojené osobní problémy. Také mi odkryl možnosti, jak se ubírat v těchto otázkách dále. Tohle všechno jsem si nastavila a určila sama. Blanky přitomnost a poskytnuté techniky užasně napomáhaly celému procesu objevovaní nitra mé osobnosti. To vše vyžaduje odvahu a nebyl to pro mě lehký proces, nicméně každé další sezení mi přineslo úlevu, lehkost a jasnost v dalším postupu. Proto tento typ koučinku mohu doporučit naprosto všem, kteří mají chuť něco ve svém životě změnit nebo chtějí jen nasměřovat v další cestě! Blani, děkuji za to, že si u takového okamžiku mého života byla se mnou!

Gabka (Stockholm - koučování přes Skype)

Blanku jsem poprvé navštívila v době, kdy jsem ještě byla na rodičovské dovolené, dostala jsem se na jakýsi pomyslný rozcestník a nevěděla, jak dál. Nevěděla jsem, kdo by mi v této věci mohl pomoci, a tak jsem dala na doporučení mé kamarádky a domluvila si sezení s Blankou. Abych pravdu řekla, absolutně jsem nevěděla, co mě čeká, a jak to vlastně všechno bude probíhat, zdali to nebude trapné, či jestli vlastně budu schopna o všem otevřeně mluvit. Veškeré obavy, které jsem před setkáním měla, se ale rozptýlily hned při prvních minutách našeho rozhovoru. Blanka je velice příjemná a svým profesionálním přístupem dokáže člověka „nakopnout“ snad ke všemu a dostat přesně tam, kam chce ☺ Je pravdou, že po prvním sezení jsem se cítila, jako bych složila metrák uhlí. Nikdy bych nevěřila, že mluvit o sobě celých 90 minut, je tak náročné. Každopádně jsem z toho měla pocit uspokojení. Během koučování jsem prožívala různé stavy, které samozřejmě souvisely s tématem, kterým jsme se zrovna zabývaly. Řekla bych, že to celkově byla záplava emocí všeho druhu. Celkem jsem Blanku navštívila čtyřikrát a na každé setkání jsem se vždy moc těšila. Pokaždé jsem odcházela s pocitem, že jednou určitě zvítězím sama nad sebou. Díky koučování jsem pochopila spoustu věcí a dala si je do souvislostí. Dokázala jsem si zodpovědět ji ž dlouho kladené otázky a začala pracovat na tom, abych si v životě byla schopna zvolit tu správnou cestu. Bude to již půl roku, co jsem Blanku navštívila a z našich sezení čerpám stále. Můžu všem vřele doporučit!!!

Evaučitelka na základní škole

Od chvíle, kdy jsem začal využívat koučovacích služeb Blanky Tichavské, došlo v mém pracovním i soukromém životě k řadě změn. Začalo se mi mnohem lépe dařit zvládat jednak svůj pracovní program a současně jsem získal klid a čas na rodinu. Někdy je až neuvěřitelné, jak může několik schůzek pomoci uspořádat si priority nebo nalézt řešení dlouhodobě se táhnoucího problému. K Blance jsem získal maximální důvěru, na každém sezení jsem věděl, že se mi plně věnuje a daří se jí vychytávat drobné užitečné střípky z našeho povídání. Není to vzhledem k mé tendenci neustále skákat z tématu na téma jednoduché... Blanku jako koučku rozhodně doporučuji!

Martinčlen představenstva, CFO

CENÍK

Jednorázové sezení (v délce 75 - 90 min)

 

 

Doprovod na cestě k sobě

(4 - 6 hodinová pouť v přírodě, slouží k 

rozklíčování složitějších životních situací, 

k ukotvení v životě, posunutí novým směrem)

 

 

Práce s týmem

(společná strategie, provedení změnou,...)

 

Kč 1.500,- (osobně nebo přes skype)

 

 

Kč 3.000 - 4.000,-

 

 

 

 

 

Dle individuální domluvy

Pokud jste došli až sem, neváhejte a přijdťe to vyzkoušet na vlastní kůži.