Dobrý pocit

Už je to nějaký ten měsíc, co jsem psala naposledy. A pak dlouhá pauza. Potřebovala jsem ji, protože mám za sebou jedno z nejnáročnějších období posledních let. Od letošního května do září jsem absolvovala vaginální mapování a Vision quest. Dvě události, které mi přinesly tolik novych vhledů do mého života, že hold potřebuju nějaký čas je vstřebat. Zjistila jsem o sobě tolik, že kdybych to všechno chtěla sepsat, vydá to na knížku. Ale nevím, jestli by ji někdo četl .

Ale o tom jsem dneska vlastně psát nechtěla. Chtěla jsem přidat pár řádek o dobrém pocitu. Tohle spojení kolem mě poslední týdny krouží a byly chvíle (a že jich poslední dobou bylo opravdu hodně), kdy jsem netoužila po ničem jiném, než po dobrém pocitu – ze sebe, ze svého života. Chyběl mi, až zoufale.
Pak se mi ve schránce objevil email s prosbou o finanční podporu. Jedna z kouzelných žen s velkým srdcem pořádala sbírku pro svou macechu, která se né vlastní vinou dostala do velkých problémů. Moc jsem o tom nepřemýšlela a přispěla. A přišel dobrý pocit. Takhle jednoduché to bylo. A jelikož sbírka trvala víc než měsíc, tak jsem přispěla za měsíc znovu. Už se sobeckým očekáváním toho dobrého sladkého pocitu, že moje peníze udělají radost někomu cizímu a výrazně mu zlepší kvalitu života. Aaaa, to bylo fakt super. A když mi ta dobrá duše děkovala, napadlo mě, že to vůbec není potřeba, že není za co děkovat, protože já jsem tím něco hodnotného získala.
Samozřejmě to nejde aplikovat pořád, ale jednou za měsíc přispět někomu konkrétnímu, to vám fakt udělá radost. Ostatně ve většině knížek zabývajících se finanční hojností najdete doporučení typu – 5% svých příjmů darujte potřebným. Zákony univerza jsou spravedlivé, fungují na bázi Dáš/Dostaneš , tak se nebojte a kupte si jednou za měsíc dobrý pocit ze sebe, ze svého života. Bude se hodit, zejména až Vás navštíví paní depka a s ní myšlenky, že je všechno špatně! Budete mít předplaceno, že alespoň něco je dobře. A s tím už se dá začít vidět v pozitivním světle i to ostatní…

Kdybyste nevěděli do čeho investovat, tak mám jeden tip. Lesní školka Na Svinci shání peníze na dovybavení. Potřebuje s tím pomoct a každá stovka se počítá. Pokud chcete pomoct pošlete kolik cítíte na účet 193790597/0600. A jestli nevíte kolik je vhodné poslat, vyberte si mezi 300,-, 500,- nebo 1000,-. Lesní školce to obrovsky pomůže a vám…. však víte, stačí si představit partu vysmátých a uvolněných dětí, jak křičí na celý les DĚKUJEME!!!!

A když si budete pak chtít ten dobrý pocit připomenout, napište do poznámky k platbě Vaši adresu, školka Vám pošle překvapení;).

A jestli máte taky nějaký tip, jak se dá „koupit“ dobrý pocit, sem s ním . A příště bude povídání o vaginálním mapování. To o Vision questu se taky peče.

Blanka

Jmenuji se a jsem Blanka. Žena, která se rozhodla, že si svůj ŽIVOT uŽIJE. A protože ráda sdílím, píšu o tom, jak ŽIJU. O mých radostech, strastech, učitelích a poznáních. A taky doporučuji. Vše, co mi slouží. Třeba to pomůže i někomu dalšímu...

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.